Дата: 01.11.2021 10:22

На виконання доручення селищного голови Михайла Прокіпчука та за підтримки депутатів Золотопотіцької селищної ради була розроблена і прийнятята «Програма безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення Золотопотіцької ТГ на 2021 – 2022 р.» Ця програма передбачає повне або часткове забезпечення лікарськими засобами жителів Золотопотіцької ТГ, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».

Комунальним некомерційним підприємством

« Золотопотіцьким центром первинної медико-санітарної допомоги» укладено договори з аптеками:

- «Лідер-Захід» (апт/п №7 Золотий потік вул. Л.Українки 77, на1 поверсі Золотопотіцької лікарні), апт/п №34, №25 в м.Бучач.

- « Подорожник» м. Бучач.

Жителі Золотопотіцької ТГ, які згідно закону мають право на пільгове забезпечення лікарськими засобами, можуть з 1листопада 2021р. звертатися з рецептами виданими сімейними лікарями у вищеперелічені аптечні заклади, де їм безоплатно буде видано лікарські засоби та вироби медичного призначення.