ЗОЛОТОПОТІЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Тернопільська область, Чортківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація щодо поширення Коронавірусу в Бучацькій адмінтериторії

Дата: 12.08.2021 16:01
Кількість переглядів: 2966

Фото без опису

Станом на 09.00 год. 12.08.2021р. ситуація щодо захворюваності на

COVID – 19 серед мешканців Бучацької адмінтериторії: всього  за період спостереження і початку пандемії зареєстровано  2518 лабораторно підтверджених випадків, в т.ч. з початку 2021 року – 1279 випадків.

 З 01.08.2021 року відмічається зростання захворюваності на COVID – 19 по  Бучацькій адмінтериторії. З 01.08 по 12.08.2021 р. зареєстровано 19 лабораторно підтверджених випадків,  з них  73 % - жителі Золотопотіцької ОТГ.

Розподіл зареєстрованих випадків по ОТГ:

Золотопотіцька ОТГ -14 випадків, в т.ч. 5 - діти ( с.Сновидів -10, смт.Золотий Потік – 3, с.Скоморохи -1);

Бучацька ОТГ – 4 випадки, в т. ч. – 1 дитина ( м.Бучач -3. С.Бариш -1)

Трибухівська ОТГ – 1 випадок( с.Трибухівці).

  Також, інформуємо:   спеціалістами лабораторії особливо небезпечних інфекцій ДУ "Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України" проведено дослідження біоматеріалу, за допомогою тест-системи для визначення наявності 8 мутацій коронавірусу SARS-CoV-2. За результатами даної роботи, було виявлено у 94 позитивних зразках 52 випадки штаму коронавірусу «Дельта». Їх було направлено до референс-лабораторії ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» для визначення наявності мутації вірусу SARS-CoV-2.

4 серпня, з референс-лабораторії отримано позитивні результати тестування зразків біоматеріалу та підтверджено штам коронавірусу «Дельта». З 52 зразків випадків штаму коронавірусу «Дельта» - 1 випадок – житель Бучацького району, 2- жителі Монастириського району.

Із цих 52 взірців більшість осіб були приїжджими за кордону, зокрема з Росії, Великобританії та країн Азії, а також контактні особи. Очікувано, що «Дельта» поступово поширюватиметься в межах області. Що характерно для штаму «Дельта»? Симптоми при зараженні «Дельта» штамом коронавірусу відрізняються. Найпоширенішими вважаються лихоманка, головний біль, біль в горлі і нежить. Кашель і втрата нюху або смаку є менш поширеними симптомами. Більш серйозними симптомами є: - порушення слуху, - шлунково-кишкові проблеми, - утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин і гангрени. Додамо, що відповідно до дослідження, проведеного науковцями з Китаю, концентрація вірусу в організмі зараженої людини від штаму «Дельта» у тисячу разів більша. Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус у зовнішнє середовище, що сприяє поширенню інфекції серед інших людей. Тому він є більш заразним та контагіозним, тобто швидше передається. ? Ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби в разі зараження штамом «Дельта» набагато вища, якщо ви не вакциновані. Тому закликаємо жителів   вакцинуватися від COVID-19.

 

 

 

 

          Завідувач                                                             Віктор Корсун


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь