Дата: 18.10.2020 18:31

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

ПЕРШІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2020 року

Золотопотіцька селищна територіальна виборча комісія Чортківського району Тернопільської області

ПОСТАНОВА

16 год. 20 хв.

17 жовтня  2020 року                                                                             №23

Керуючись постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15 жовтня 2020р - селищна територіальна виборча комісія постановила:

1. Зареєструвати кандидатів у депутати Золотопотіцької селищної ради включених до єдиного та територіального виборчих списків Тернопільської обласної організації політичної партії «ДОВІРА» на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, відповідно до вимог Виборчого Кодексу України ( додаток додається).
  2. Копію цієї постанови разом з додатком  надіслати в Чортківську районну територіальну виборчу комісію, та ЦВК.
  3. Цю постанову разом з додатком вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів Золотопотіцької селищної територіальної виборчої комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Золотопотіцької об’єднаної територіально громади відповідно до  частини четвертої статті 23 Виборчого кодексу України.

Головуючий на засіданні,

голова Золотопотіцької селищної