A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Золотопотіцька громада
Тернопільська область, Бучацький район

   Додаток 3 До постанови Золотопотіцької селищної ТВК Від 8 жовтня 2020 року № 16

Дата: 09.10.2020 17:04
Кількість переглядів: 26

                                                                                                                                                                       Додаток 3

             До постанови          

Золотопотіцької селищної ТВК

Від 8 жовтня 2020 року № 16

  

Золотий Потік

1747- (виборців)

 

3/п

Посада в комісії

ПІБ

Дата

народження

Партія подання

1

 

Гасяк Ольга Дмитрівна

01.05.1963

Тернопільська обласна організація політичної партії

«Солідарність жінок України»

2

 

 

Деркач Віра Михайлівна

 

 

26.03.1984

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРА»

 

3

 

 

Бобак Надія Степанівна

03.11.1982

Тернопільська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність»

4

 

 

Мороз Ольга Іванівна

16.02.1980

Тернопільська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність»

5

 

 

Небора Галина Миколаївна

18.10.1958

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання

 « Батьківщина»

6

 

 

Чорнобай Ольга Іванівна

16.10.1984

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання

« Батьківщина»

7

 

 

Бучинський Михайло Володимирович

16.08.1959

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» 

8

 

 

Мельничук Галина Юріївна

26.11.1969

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» 

9

 

 

Сенів Ольга Дмитрівна

29.07.1982

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

10

 

Секретар

Базиволяк Ольга Володимирівна

06.08.1983

Тернопільська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність»

11

 

 

Скочипець Дмитро Михайлович

06.11.2001

Бучацька районна організація Народного Руху України

12 

 

Заступник

Мельниченко Марія Василівна

16.09.1961

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

13

Голова

 

Дутчин Іванна Іванівна

15.09.1957

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

 

14

 

 

 

 

 

Микитчак Любов Іванівна

08.02.1971

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

15

 

 

Скорих Марія Степанівна

16.02.1964

Від кандидата на посаду селищного голови Сеник В.В.

16

 

 

Павлів Світлана Миколаївна

10.11.1984

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

17

 

Кушик Ольга Олегівна

 

01.05.1975

За поданням ТВК

18

 

 

Микуляк Оксана Володимирівна

03.03.1973

За поданням ТВК

3/п

Посада в комісії

ПІБ

Дата

народження

Партія подання

1

 

Гасяк Ольга Дмитрівна

01.05.1963

Тернопільська обласна організація політичної партії

«Солідарність жінок України»

2

 

 

Деркач Віра Михайлівна

 

 

26.03.1984

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРА»

 

3

 

 

Бобак Надія Степанівна

03.11.1982

Тернопільська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність»

4

 

 

Мороз Ольга Іванівна

16.02.1980

Тернопільська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність»

5

 

 

Небора Галина Миколаївна

18.10.1958

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання

 « Батьківщина»

6

 

 

Чорнобай Ольга Іванівна

16.10.1984

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання

« Батьківщина»

7

 

 

Бучинський Михайло Володимирович

16.08.1959

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» 

8

 

 

Мельничук Галина Юріївна

26.11.1969

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» 

9

 

 

Сенів Ольга Дмитрівна

29.07.1982

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

10

 

Секретар

Базиволяк Ольга Володимирівна

06.08.1983

Тернопільська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність»

11

 

 

Скочипець Дмитро Михайлович

06.11.2001

Бучацька районна організація Народного Руху України

12 

 

Заступник

Мельниченко Марія Василівна

16.09.1961

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

13

Голова

 

Дутчин Іванна Іванівна

15.09.1957

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

 

14

 

 

 

 

 

Микитчак Любов Іванівна

08.02.1971

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

15

 

 

Скорих Марія Степанівна

16.02.1964

Від кандидата на посаду селищного голови Сеник В.В.

16

 

 

Павлів Світлана Миколаївна

10.11.1984

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

17

 

Кушик Ольга Олегівна

 

01.05.1975

За поданням ТВК

18

 

 

Микуляк Оксана Володимирівна

03.03.1973

За поданням ТВК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь