Про відхилення кандидатур, запропонованих окремими суб’єктами подання до складу дільничних виборчих комісій з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, що утворюються Золотопотіцькою селищною територіальною виборчою комісією

Дата: 09.10.2020 09:42

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

ПЕРШІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2020 року

Золотопотіцька селищна територіальна виборча комісія Чортківського району Тернопільської області

ПОСТАНОВА

16 год. 40 хв.

08 жовтня  2020 року                                                                             №17

До Золотопотіцької селищної територіальної виборчої комісії надійшли подання від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання

« Батьківщина», ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, що утворюються Золотопотіцькою селищною територіальною виборчою комісією. До подань додані документи, передбачені частиною четвертою статті 204 Виборчого кодексу України.

Розглянувши зазначені подання разом з доданими документами, Золотопотіцька селищна територіальна виборча комісія виявила невідповідність поданих кандидатур вимогам, встановленим частиною першою статті 34 Виборчого кодексу України.

Золотопотіцькою селищною територіальною виборчою комісією було виявлено, що кандидатура до складу дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці №610 161, запропонована у поданні Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина» - Несповита Надія Іванівна, 1975 року народження, є кандидатом у депутати Золотопотіцької  селищної  ради Чортківського району Тернопільської  області, висунутою Тернопільською  територіальною організацією Радикальної партії Олега Ляшка.

Золотопотіцькою селищною територіальною виборчою комісією було виявлено, що кандидатура до складу дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці №610 164, запропонована у поданні ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» -

Дем? янчук Роман Дмитрович, 1974 року народження, є кандидатом у депутати до Золотопотіцької селищної ради Чортківського району Тернопільської  області, висунутим Тернопільською обласною організацією політичної партії Українська галицька партія.

Золотопотіцькою селищною територіальною виборчою комісією було виявлено, що кандидатура до складу дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці №610 186, запропонована у поданні ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» та у поданні Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»  - Помазанська Оксана Миколаївна 1980 року народження,  є кандидатом у депутати до  Золотопотіцької селищної  ради Чортківського району Тернопільської  області, висунутою Тернопільською обласною організацією політичної партії Українська галицька партія.

Золотопотіцькою селищною територіальною виборчою комісією було виявлено, що кандидатура до складу дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці №610 160, запропонована у поданні Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина» - Павлишин Ніна Іванівна, 1983 року народження, є кандидатом у депутати до Золотопотіцької селищної ради Чортківського району Тернопільської  області, висунутою Бучацькою районною організацією Народного Руху України.

Відповідно до частини третьої статті 34 Виборчого кодексу України, до складу виборчої комісії не можуть входити кандидати на відповідних виборах. Виходячи з частини першої статті 204 Виборчого кодексу України, недотримання цієї вимоги є підставою для відхилення такої кандидатури до складу дільничної виборчої комісії.

Враховуючи викладене, Золотопотіцька селищна територіальна виборча комісія  постановляє:

1. Відхилити кандидатуру до складу дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці №610 161 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року Несповита Надії Іванівни, подану Тернопільською обласною організацією Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

2. Відхилити кандидатуру до складу дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №610 164 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Дем? янчук Романа Дмитровича, подану ТЕРНОПІЛЬСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

3. Відхилити кандидатуру до складу дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 610 186 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року Помазанську Оксану Миколаївну, подану ТЕРНОПІЛЬСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» та Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання« Батьківщина»

4. Відхилити кандидатуру до складу дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 610 160 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року Павлишин Ніну Іванівну, подану Бучацькою районною організацією Народного Руху України.

5. Копію цієї постанови надіслати суб'єктам подань, кандидатури яких до складу дільничних виборчих комісій з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року відхилено.

4. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів Золотопотіцької селищної територіальної виборчої комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Золотопотіцької об’єднаної територіально громади відповідно до  частини четвертої статті 23 Виборчого кодексу України.

Головуючий на засіданні,

голова Золотопотіцької селищної

територіальної

виборчої комісії                                  підпис                О.О.Чернега