Підписання Угоди про партнерство, щодо врегулювання питань про створення ЦНАП.

Дата: 27.02.2020 12:41

18 лютого 2020 року в Києві відбулася конференція "Наближаючи послуги", де командою напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Програми було представлено результати відбору громад-учасниць та розробки для них технічних завдань на створення та модернізацію ЦНАП, здійснені протягом 2018-2019 років.

Учасниками конференції стали понад 400 лідерів громад, керівників ЦНАП та експертів у сфері надання адміністративних послуг.  Серед учасників була присутня і делегація від Золотопотіцької ОТГ,  представлена головою селищної ради Ростиславом Кушиком та відповідальною особою за створення ЦНАП в нашій громаді Галиною Дручок.

В рамках конференції відбулась церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми за участі високих представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та керівництва U-LEAD. Основним і найважливішим моментом конференції стало підписання Угоди про партнерство номер 572 між Проектом "U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку" - Компонент 2 "Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування" (раунд 3), що фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією NIRAS Sweden AB на замовлення Шведського агенства міжнародного розвитку (Sida), в особі Анни Лілєлунд Хедквіст та Золотопотіцькою селищною радою Бучацького району Тернопільської області, в особі Селищного голови Ростислава Кушика. Предметом цієї Угоди є встановлення партнерства з метою реалізації Проекту, головною метою якого є створення ЦНАП, проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інше.