ЗОЛОТОПОТІЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Тернопільська область, Чортківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОЕКТ «Комунікаційний план у сфері покращення послуг поводження із твердими побутовими відходами для Золотопотіцької ОТГ»

Дата: 20.06.2019 10:12
Кількість переглядів: 831

КОМУНІКАЦІЙНИЙ ПЛАН

У СФЕРІ ПОКРАЩЕННЯ ПОСЛУГ  ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ ДЛЯ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ ОТГ

2019-2021 рр.

 

КОМУНІКАЦІЙНИЙ ПЛАН

У СФЕРІ ПОКРАЩЕННЯ ПОСЛУГ  ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ ДЛЯ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ ОТГ

2019-2021 рр.

 

 

 

           
     
 
     
   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Комунікаційний план у сфері покращення послуг поводження із твердими побутовими відходами для Золотопотіцької ОТГ» розроблено в рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Документ створено галузевою робочою групою у співпраці із з консультантом Програми DOBRE - Аверковим Сергієм.

План покликаний  сприяти впровадженню місцевої реформи системи управління відходами, та забезпечити комунікаційний супровід  управлінських рішень прийнятих  в громаді щодо збільшення території охопленою послугою,  підвищення культури поводження з відходами серед населення та підвищення якості послуг, що надаються.

 

 

_______________________________

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа центр, Social Boost, Фундація підтримки місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща, Національний демократичний інститут (NDI).

Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

 

Decentralization Offering Better Results and Efficiency (DOBRE) Program is USAID’s five-year program, implemented by Global Communities. The Program is working to support the supply of good local governance and create improved conditions for the development by consolidated communities (CCs), increase citizen engagement in decision-making, and ensure accountability and transparency in public administration. The DOBRE Consortium, led by Global Communities, includes: Ukrainian Crisis Media Center (UCMC), Social Boost, Foundation in Support of Local Democracy (FSLD/FRDL), Malopolska School of Public Administration at the Krakow University of Economics (MSAP/UEK), Poland, National Democratic Institute (NDI).

The USAID DOBRE Program is implemented in 7 target oblasts: Dnipropetrovska, Ivano-Frankivska, Kharkivska, Khersonska, Kirovohradska, Mykolayivska, and Ternopilska.

 

 

 

 

 

Цей документ став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Глобал Ком?юнітіз (Global Communities) і не обов'язково відображає точку зору USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

This document is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID). The contents are the responsibility of Global Communities and do not necessarily reflect the views of USAID or the United States Government.

 

Зміст

Вступ

4

Короткий опис громади

4

1. Цілі комунікаційної компанії.

5

2. Опис цільових аудиторій

6

Загальна структура населення

6

Домогосподарства

8

Кількість учнів  в загальноосвітніх школах

9

Підприємства та підприємці

9

3. Канали комунікації

10

4. Ключові меседжі

11

5. Інформаційні матеріали

13

Низько бюджетні заходи

13

Затратні заходи

15

Розподіл заходів по цілям та цільовим аудиторіям

17

6. Комунікаційний план

19

7. Моніторинг та оцінка

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вступ

Короткий опис громади

Золотопотіцька об’єднана територіальна громад (ОТГ) розташована у південній частині Тернопільської області, у Бучацькому районі. ОТГ безпосередньо межує на півдні з сусідньою Івано-Франківською областю, а межу цю у більшій частині визначає річка Дністер, що пливе глибоким каньйоном.

Територія громади має компактне розташування. У центральній частині знаходиться адміністративний центр — смт. Золотий Потік. Завдяки цьому відстані між різними місцевостями і Золотим Потоком не надто великі (максимально близько 10 км до місцевості Губин).

Громада достатньо віддалена від державних і регіональних шляхів сполучення. Додатковою комунікаційною перешкодою є річка Дністер та її глибокий каньйон (у напрямку Івано-Франківської області). Центр громади (смт. Золотий Потік) віддалений від обласного центру (Тернополя) на 87 км, від Івано-Франківська — на 67 км, від районного центру (Бучача) - на 18 км.

На території громади знаходиться 92,4 км доріг місцевого значення, які у переважній більшості перебувають у поганому, навіть безнадійному технічному стані. Періодично взимку з’являються великі проблеми з рухом, пов’язані з опадами снігу та відсутністю можливості очищення усіх доріг у громаді від снігу (відсутність машин та обладнання, фінансових коштів).

Основні дані та демографія

Площа громади становить 123,83 км2,  згідно з даними ОТГ, у 2017 р. у ній проживало 10 938 особи (54% жінок та 46% чоловіків), у тому числі близько 23% (2 467 осіб) – мешканці смт. Золотий Потік.

У громаді проживає близько 11 тисяч осіб, з них близько 20% – особи віком до 18 років та особи віком 50+. В останні роки спостерігається зростання кількості осіб віком до 35 років, однак одночасно зростає кількість осіб пенсійного віку. При цьому ця статистика не відображає реальної вікової структури, адже значна частина молодих людей та осіб працездатного віку перебуває на заробітках.

Комунальні послуги і природнє середовище

На території громади не має єдиної централізованої системи водопостачання. Частково водопровідна мережа наявна в адміністративному центрі Золотий Потік, однак мережа вимагає модернізації та розбудови. На іншій території громади водогонів не має.

Значною екологічною проблемою громади є практична відсутність системи очищення стічних вод і каналізації. Частково каналізація наявна тільки у в адміністративному центрі Золотий Потік, однак стан її незадовільний і вимагає повної реконструкції і розбудови. На іншій території громади каналізації не має.

Власні комунальні служби в громаді відсутні. Послуги з утримання доріг, освітлення вулиць тощо надають обласні та районні фірми, які не забезпечують достатню якість.

Система управління відходами на території громади функціонує на основі збору твердих побутових відходів від мешканців і розміщенні їх на невеликому сміттєзвалищі на території громади. Відсутні система сортування відходів та заклад, який займається їх переробкою. Складною залишається питання вивезення відходів.

Громада газифікована майже на 100%.

Навколишнє середовище на території громади перебуває під постійним тиском діяльності людини у різних її проявах. Основне джерело забруднення (повітря, води, ґрунтів) – це інтенсивне сільське господарство (використання хімікатів негативно впливає на фауну і флору, ґрунти, поверхневі і ґрунтові води).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь