ПРОЕКТ СТАТУТУ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "Золотопотіцька амбулаторія групової практики сімейної медицини" Золотопотіцької селищної ради Бучацького району Тернопільської області

Дата: 14.02.2019 12:48

СТАТУТ

КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

"Золотопотіцька амбулаторія групової практики

сімейної медицини"

Золотопотіцької селищної ради

Бучацького району

Тернопільської області

Золотий Потік 2019

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

• Некомерційне комунальне підприємство "Золотопотіцька амбулаторія групової практики сімейної медицини" (надалі – Підприємство) є закладом охорони здоров’я, що надає первинну медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення, вживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.
  • Підприємство утворене Золотопотіцькою селищною радою.
  • Засновником, власником та органом управління Підприємством є Золотопотіцька селищна рада (надалі Засновник). Підприємство є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним Засновнику.
  • Підприємство утворене у відповідності до п. 133.4 ст. 133 ПКУ здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку.
  • Підприємство у своїй діяльності керується Конституцією України, Господарським та Цивільним Кодексами України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, загальнообов’язковими для всіх закладів охорони здоров’я наказів та інструкцій Міністерства охорони здоров’я України, загальнообов’язковими нормативними актами інших центральних органів виконавчої влади, рішень Золотопотіцької селищної ради, розпорядженнями селищного голови та цим Статутом.
  •  2. НАЙМЕНУВАННЯ ТА МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

2.1.      Найменування:

2.1.1.   Повне найменування Підприємства українською мовою: -

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ    ПІДПРИЄМСТВО

Бучацького району Тернопільської області.

2.1.2. Скорочене найменування Підприємства українською мовою: -

КНП   "ЗолотопотіцькаАГПСМ"

2.2. Юридична адреса  Підприємства: індекс - 48451 смт. Золтий Потік

вул. Лесі Українки 77. Бучацького району Тернопільської області.

ЗАВАНТАЖИТИ...