Тернопільська область, Бучацький район

Реєстрація "Смак Громад"

Дата: 14.02.2019 12:46

Інформуємо вас про те, що з 28.02 по 01.03 2019 року, в рамках Програми DOBRE, заплановано провести навчальний захід під назвою «Смак Громад». Попередня програма заходу додається.

Від кожної ОТГ запрошуємо по дві людини, до сфери діяльності яких, належить промоція громади, створення умов гостинності, туристична діяльність, виробництво місцевих продуктів, тощо.

Реєстрація учасників за посиланням до 18.02.2019:

Майстерня «Смак Громад»: реєстрація

goo.gl

Довідково:

Ідея заходу полягає в навчанні основ формування позитивного іміджу громад та їх промоції, ідентифікації та комерціалізації регіональних продуктів харчування, розвитку інфраструктури гостинності (готелі, кафе, тощо), а також збереження та популяризації місцевої нематеріальної культури та народних ремесел та художніх промислів.

В рамках навчального заходу «Смак Громад» також заплановано проведення стратегічної сесії, під час якою учасниками навчання буде напрацьовано проектні ідеї в рамках зазначеної ініціативи.