Запрошення на круглий стіл «Створення туристичного кластеру ”Дністровський каньйон”»

Дата: 13.12.2018 10:56

14 листопада 2018 року                                                                                                                               м. Чортків

круглого столу на тему:

«Створення туристичного кластеру ”Дністровський каньйон”»

Ініціатори:

Тернопільський національний економічний університет;

Чортківська міська Рада.

Партнери:Проект «Туристичні кластери 300+», ГО УАЕТА, ГО «Агенція розвитку туризму Тернопілля»

Місце проведення: Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу

(вул. Ст. Бандери, 46, м. Чортків)

Час проведення: 11.00 – 14.00.

11.00. – 11.15.Вітальне слово: голова Чортківської МР, Шматько Володимир

директор ННІІОТ ТНЕУ, Брич Василь

ВИСТУПИ

( регламент до 15 хв. )

1. Алєксєєва Юлія, ініціатор  проекту «Туристичні кластери 300+»: Створення туристичних кластерів.
  2. Яворський Назар, радник голови Тернопільської ОДА: Проект туристично-екологічного шляху “Прадавній велет”
  3. Гунько Сергій, заступник директора ННІІОТ: Проект туристичного кластеру “ Дністровський каньйон ”
  4. Демкович Юлія, начальник відділу Чортківської МР: Чортків як туристичний хаб середнього Подністров’я
  5. Мартишко Андрій, фахівець з розвитку громад, Програма DOBRE: Співпраця з ОТГ регіону в процесі реалізації проекту туристичного кластеру.

12.30. – 13.30. Навчальний тренінг ( Алєксєєва Юлія, ініціатор  проекту «Туристичні кластери 300+» ).

13.30. – 14.00. Підведення підсумків.