Конкурс на директорів загальноосвітніх шкіл

Дата: 25.07.2018 11:53

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Скомороської ЗОШ І-ІІ ступенів, Сокілецької ЗОШ І ступенів, Сокілецького ЗДО та Русилівської ЗОШ І ступеня Золотопотіцької селищної ради Бучацького району  Тернопільської області.

Дата :

19 липня 2018 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018  № 291 « Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів комунальної власності відділ освіти, культури, молоді та спорту Золотопотіцької селищної ради Бучацького району  Тернопільської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• директора Скомороської ЗОШ І- ІІ ступенів Золотопотіцької селищної ради, що знаходиться за адресою: вул. Шкільна, с. Скоморохи, Бучацький район, Тернопільська область, 48462.
  • директора Сокілецької ЗОШ І ступенів Золотопотіцької селищної ради, що знаходиться за адресою: вул. Горішня 33, с. Сокілець, Бучацький район, Тернопільська область, 48462.
  • директора Сокілецького ЗДО Золотопотіцької селищної ради, що знаходиться за адресою: вул. Горішня 33, с. Сокілець, Бучацький район, Тернопільська область, 48465.
  • директора Русилівської ЗОШ І ступеня Золотопотіцької селищної ради, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, с. Русилів, Бучацький район, Тернопільська область, 48444.

Термін подання документів для участі в конкурсному відборі – до 20 серпня 2018 року включно.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Скомороської ЗОШ І-ІІ ступенів, Сокілецької ЗОШ І ступенів, Сокілецького ЗДО та Русилівської ЗОШ І ступеня:

-         громадянство України (не менше 10 років);

-         вільне володіння державною (українською) мовою;

-         повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

-         стаж педагогічної роботи не менше п’яти  років;

-         стаж адміністративної роботи не менше трьох років;

-         наявність менеджерської підготовки;

-         ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти;

-         упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;

-         високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Бажаючі взяти участь  у конкурсі подають на ім’я голови конкурсної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» , до якої додають особову картку (ф.П-2 ДС) з додатками копії документів про освіту;
  • автобіографію, резюме учасника конкурсу;
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України( копію 1, 2, 11 сторінок паспорта);
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  • відомості про доходи  та  зобов’язання  фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї;
  • 2 фотографії розміром 4х6 см
  • перспективний план роботи закладу.

Документи подати за  адресою:

48451, вул. Д. Галицького, 107, смт. Золотий Потік, відділ освіти, культури, молоді та спорту Золотопотіцької селищної ради ( голові  конкурсної комісії), телефон  3-10-36, e-mail: zpotоsvita@ ukr.net

Конкурсна комісія