Бучацький район, Тернопільська область

Продовження прийому документів конкурс

Конкурсна комісія  повідомляє про продовження терміну  подачі документів на конкурс

на заміщення вакантної посади – Провідний спеціаліст з питань військового обліку та мобілізаційної роботи . Бажаючі взяти участь  у конкурсі подають на ім’я голови конкурсної комісії селищної ради заяву, до якої додають особову картку (ф.П-2 ДС) з додатками копії документів про освіту, відомості про доходи  та  зобов’язання  фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї, копію 1, 2, 11 сторінок паспорта, 2 фотографії розміром 4х6 см. Кваліфікаційні вимоги: – повна вища  освіта, загальний  стаж роботи  не менше  3 роки, знання державної мови,  досконале володіння  комп’ютером. Документи подати до 23 червня 2018 року    за  адресою: 48451, вул.Д.Галицького, 107, смт. Золотий Потік,  Золотопотіцька селищна рада ( голові  конкурсної комісії), телефон  3-10-42, e-mail: zpotiksrada@ ukr.net . Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою, телефон 3-10-42 . Засідання комісії відбудеться  26 червня 2018 року  о 11.00 год.