Золотопотіцька громада
Бучацький район, Тернопільська область

Добрі лідери для успішних громад. Представники ОТГ вчилися на європейському досвіді та практиках самоврядування в Польщі.

В рамках програми DOBRE відбувся черговий етап Академії лідерства для представників місцевого самоврядування. Вишкіл з особисністої та інституційної спроможності громад провели в місті Щецин.

 

З 19 по 23 березня представники ОТГ із семи регіонів України вивчали найдієвіші практики ефективного управління, покращення муніципальної культури та налагодження оптимального робочого клімату для успішного розвитку громади. 

Представники ОТГ також відвідали інфраструктурні об'єкти та ознайомились з економічними моделями польських ґмін Західнопоморського воєводства. 

Учасники зустрілися із бургомістрами Ґоленюва, Степніци та Злоченця, обмінялися досвідом стратегій розвитку. В рамках візиту оглянули об'єкти, які стали локальними економічними центрами. Ознайомилися із тамтешніми прикладами співпраці держави та бізнесу, особливостями запуску індустріальних парків, управління проектами економічного, туристичного та культурного зростання. 

 

В навчальній поїздці взяли участь 17 представників об'єднаних громад із другої когорти відбору програми DOBRE. 

Перейняті акценти демократизації, економіки, успішного управління та інноваційності зможуть послужити в розвитку українських об'єднаних громад. 

 

Академія лідерства реалізована у співпраці з Радою Європи, 

Центром Експертиз Реформи Місцевого Самоврядування, 

Фондом Розвитку Місцевої Демократії і Global Communities 

в рамках програми USAID DOBRE.« повернутися до списку новин