Привітання селищного голови з початком навчального року.

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаю Вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником. Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваюся, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання. З нагоди свята бажаю Вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

11:21 01.09.2020

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Золотопотіцька селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території забудови земельної ділянки  площею  6,0 га для  будівництва  та обслуговування індивідуальних житлових будинків,  що знаходиться на території Золотопотіцької селищної ради, в с. Соколів, урочище „Гора”

20:35 07.08.2020