Структура та загальна чисельність працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту Золотопотіцької селищної ради
ЗОЛОТОПОТІЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
37 СЕСІЯ
ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ
РІШЕННЯ № 2597
12 липня 2024 року
Про затвердження структури,
загальної чисельності працівників
відділу освіти, культури, молоді та спорту
Золотопотіцької селищної ради
Керуючись статтями 14 та 15 Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування » , відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 « Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади , органів прокуратури, судів та інших органів » із змінами та доповненнями , відповідно до п.5 ч.1 ст. 26, п.6 ч. 4 ст. 42 ЗУ « Про місцеве самоврядування в Україні », враховуючи висновок постійної комісії з питань планування , соціально – економічного розвитку, бюджету та фінансів, інвестицій , регуляторної політики , торгівлі, послуг та розвитку підприємництва , Золотопотіцька селищна рада
ВИРІШИЛА :
1. Затвердити структуру , загальну чисельність працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту Золотопотіцької селищної ради на 2024 рік згідно з додатком 1.
1.1.Вивести з відділу освіти, культури, молоді та спорту Золотопотіцької селищної ради :
- головний бухгалтер – 1 штатна одиниця;
- головний спеціаліст – 2 штатні одиниці;
- провідний спеціаліст – 3 штатні одиниці;
- спеціаліст І-ї категорії – 1 штатна одиниця;
- інспектор – 1 штатна одиниця.
1.2. Ввести :
У сектор бухгалтерської служби відділу освіти, культури, молоді та спорту Золотопотіцької селищної ради :
- Завідувач сектору, головний бухгалтер – 1 штатна одиниця ;
- Головний спеціаліст – 2 штатні одиниці ;
- Провідний спеціаліст – 3 штатні одиниці;
- Спеціаліст І – ї категорії – 1 штатна одиниця.
1.3. Ввести у відділ освіти, культури, молоді та спорту Золотопотіцької селищної ради :
- Головний спеціаліст – 1 штатна одиниця.
3. Провідному спеціалісту ( кадровику ) сектору з питань персоналу та юридичного забезпечення Золотопотіцької селищної ради ГОЛОВЕЦЬКІЙ З.Б. повідомити працівників даного відділу про зміну істотних умов праці.
4. Ввести в дію дане рішення сесії після закінчення 2-х місячного терміну з 12 вересня 2024 року.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально - економічного розвитку, бюджету та фінансів , інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.
Т.в.о. селищного голови Уляна ДЕМ’ЯНЧУК
Додаток 1
до рішення сесії
Золотопотіцької селищної ради
від 12 липня 2024 року
Структура та загальна чисельність працівників
відділу освіти, культури, молоді та спорту Золотопотіцької селищної ради
№ п/п |
Назва структурного підрозділу та посад
|
Кількість штатних одиниць |
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
|
||
1 |
Начальник відділу |
1 |
2 |
Головний спеціаліст |
3 |
3 |
Провідний спеціаліст |
2 |
4 |
Спеціаліст І-ї категорії |
2 |
5 |
Діловод |
1 |
Сектор бухгалтерської служби
|
||
1 |
Завідувач сектору, головний бухгалтер |
1 |
2 |
Головний спеціаліст |
2 |
3 |
Провідний спеціаліст |
3 |
4 |
Спеціаліст І-ї категорії |
1 |
|
РАЗОМ : |
16 |
Т.в.о. селищного голови Уляна ДЕМ'ЯНЧУК