Дата: 02.08.2022 12:56

Золотопотіцька селищна рада     повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території забудови земельної ділянки  площею  0,15 га для  садибної житлової забудови, що знаходиться на території Золотопотіцької селищної ради, в с. Космирин, вул. Шкільна

Площа в межах  ДПТ – 0,15 га

кількість ділянок — 1.

Підстава розроблення:    рішення   І пленарного засідання  14 сесії    восьмого  скликання    Золотопотіцької  селищної ради    від 12 жовтня  2021 року №1160

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Золотопотіцької  селищної ради     до 2.09.2022 року.

Замовник детального плану території  - Червінський Михайло Петрович

Розробник –    ТОВ «Галичинапроект»

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості –  начальник відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Лесюк І.С.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Золотопотіцьку селищну раду  у письмовому вигляді з 03.08.2022 року по  2 .09.2022 року за адресою:  Тернопільська область, Бучацький район, смт. Золотий Потік, вул. Д. Галицького,124    (палац Гнєвуша) (тел.0967868679).

Золотопотіцька селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території забудови земельної ділянки  площею  0,17 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться на території Золотопотіцької селищної ради, в с. Набережне

Площа в межах  ДПТ – 0,17 га

кількість ділянок — 1.

Підстава розроблення:    рішення    19 сесії    восьмого  скликання    Золотопотіцької  селищної ради    від  23 лютого 2022 року №1760

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Золотопотіцької  селищної ради     до 2 .09.2022 року.

Замовник детального плану території  -  Суховій Анатолій Миколайович

Розробник –    КП «Бучацьке архітектурно-проектне бюро»

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Золотопотіцьку селищну раду  у письмовому вигляді з 3.08.2022 року по  2 .0 .2022 року за адресою:  Тернопільська область, Бучацький район, смт. Золотий Потік, вул. Д. Галицького,124    (палац Гнєвуша) (тел.0967868679).

Золотопотіцька селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території забудови земельної ділянки  площею  1,5 га для  будівництва кварталу садибної забудови індивідуальних житлових будинків, що знаходиться на території Золотопотіцької селищної ради, в с. Сновидів.

Площа в межах  ДПТ – 1,5 га

кількість ділянок — 6.

Підстава розроблення:    рішення    19  сесії    восьмого  скликання    Золотопотіцької  селищної ради    від  23 лютого 2022 року №1750

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Золотопотіцької  селищної ради     до 2.09.2022 року.

Замовник детального плану території  -  Сновидівський старостинський округ

Розробник –    КП «Бучацьке архітектурно-проектне бюро»

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Золотопотіцьку селищну раду  у письмовому вигляді з 3.08.2022 року по  2 .09.2022 року за адресою:  Тернопільська область, Бучацький район, смт. Золотий Потік, вул. Д. Галицького,124    (палац Гнєвуша) (тел.0967868679).