Громадське обговорення ДПТ Деркас с. Космирин

Дата: 07.02.2022 15:53

Золотопотіцька селищна рада     повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території забудови земельної ділянки  площею  0,0870 га    для будівництва житлового будинку, що знаходяться на території Золотопотіцької селищної ради, в  с. Космирин,  вул. Кругольці

Основні техніко-економічні показники

Площа в межах  ДПТ – 0,0870 га

кількість ділянок — 1.

Підстава розроблення:    рішення  13  сесії восьмого  скликання    Золотопотіцької  селищної ради    від 20 серпня 2021  року №947

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні Золотопотіцької  селищної ради     до 4.03.2022 року.

Замовник детального плану території  - виконавчий комітет    Золотопотіцької  селищної ради

Розробник –      комунальне підприємство «Бучацьке архітектурно-проектне бюро» .

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості –  начальник відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Лесюк І.С.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Золотопотіцьку селищну раду  у письмовому вигляді з 07.02.2022 року по  07.03.2022 року за адресою:  Тернопільська область, Чортківський  район, смт. Золотий Потік, вул. Д. Галицького,107   (приміщення селищної ради) (тел.0967868679).