Дата: 07.02.2022 10:34

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ

СОКОЛІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Соколівського старостинського округу, Золотопотіцької селищної ради, відповідно до розпорядження в. о. селищного голови Демянчук Уляни Тарасівни за №17-од від 31.01.2022 року

Бажаючим кандидатам на посаду старости Соколівського старостинського округу (село Соколів, Русилів), подати документи (заяву, автобіографію, копію паспорта громадянина України, згода на проведення консультації з громадськістю, Програму розвитку старостинського округу) до 10 лютого 2022 року включно організаційному комітету Золотопотіцької селищної ради, за адресою: смт. Золотий Потік, вул.Д.Галицького,107.

Обговорення кандидатур відбудеться з 13 лютого 2022 року, шляхом заповнення громадянами підписного листа, згідно графіку.

Година

Приміщення

СОКОЛІВ

13.02.2022

з 900 по 1500

Приміщення клубу

14.02.2022

з 900 по 1500

Приміщення старостату (бувша сільська рада)

РУСИЛІВ

15.02.2022

з 1000 по 1500

Приміщення (бувшої сільської ради)

При потребі опитування може проводитися шляхом відвідування місць проживання громадян.

У обговоренні беруть участь громадяни України, які проживають в с. Соколів, Русилів та мають право голосу на виборах.

Із собою обов’язково мати документ, що посвідчує особу.

Запрошуємо до участі  у проведенні обговорення депутатів, громадські організації, активних громадян.