Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади гол.спец. соц.захисту

Дата: 20.01.2022 14:15

Золотопотіцька селищна рада

Чортківського району Тернопільської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від   20 січня 2022  року                                                   № 08 - К

Про оголошення конкурсу
на  заміщення  вакантної  посади

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про державну службу», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. №169 « Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців » зі змінами та доповненнями:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу з питань соціального захисту населення на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку , аж до дня її фактичного виходу на роботу . Затвердити  вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади згідно з додатком №1.
  2. Повідомлення про оголошення конкурсу (додаток №2) опублікувати на офіційному сайті Золотопотіцької селищної ради.
  3. Провести іспит згідно  Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи Золотопотіцької селищної ради , затверджений  розпорядженням в. о. селищного голови.
  4. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень  головного спеціаліста відділу з питань соціального захисту населення. (додаток 3).
  5. Провідному спеціалісту (кадровику) сектору з питань персоналу та юридичного забезпечення Головецькій З.Б. забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом, не менше, як 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу .
  6. Затвердити склад конкурсної комісії (додаток №4)
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покладаю на  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Лучко Р.М.

В. о. селищного голови                                             Уляна ДЕМ’ЯНЧУК

до розпорядження  селищного голови  №  08 - К  від 20.01.2022 р.

Кваліфікаційні вимоги

до кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань соціального захисту населення.

1.  Громадянство  України.

1. Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста   відповідного професійного спрямування.
  2. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
  3. Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про  службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових актів, що стосуються роботи в органах місцевого самоврядування.
  4. Вільне володіння державною мовою.
  5. Володіння основами діловодства , навиками роботи на комп’ютері з відповідним програмним забезпеченням.
  6. Вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

1. Досягли установленого законодавством граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.
    2. Визнані в установленому порядку недієздатними.
    3. Мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади в органах місцевого самоврядування.
    4. Відповідно до закону позбавлені права займати посади в органах державної влади або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку.
    5. У разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі особам, які є близькими родичами чи свояками;
    6. В інших випадках, установлених законами.

Особа , яка виявила бажання брати участь у конкурсі, може подавати додаткові  документи стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інше).

до розпорядження № 08 - К від 20.01.2022 р

Золотопотіцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста   відділу з питань соціального захисту населення на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку , аж до дня її фактичного виходу на роботу .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Золотопотіцької селищної ради та її виконавчих органів такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій заявник вказує, що він ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня засвідчені нотаріально;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України « Про запобігання корупції », шляхом заповнення на офіційному веб – сайті  Національного агентства з питань запобігання корупції ( nazk.gov.ua);
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Особи, які працюють в Золотопотіцькій селищній раді та її виконавчих органах і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Для довідок та подання документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади звертатися в Золотопотіцьку селищну раду за адресою : вул..Д. Галицького , 124 , смт.Золотий Потік  Чортківського району Тернопільської області, 48451,

тел..(03544) 3-10-42