Про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах межах  Заводської територіальної громади, Товстенької територіальної громади, Нагірянської територіальної громади, Більче-Золотецько територіальної громади, Монастириської територіальн

Дата: 24.11.2021 14:47

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах межах  Заводської територіальної громади, Товстенької територіальної громади, Нагірянської територіальної громади, Більче-Золотецько територіальної громади, Монастириської територіальної громади, Бучацької територіальної громади, Золотопотіцької територіальної громади,  Коропецької територіальної громади, Товстенської територіальної громади, Заліщицької територіальної громади  Чортківськиого району Тернопільської області

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» (м. Хмельницький), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах  Заводської територіальної громади, Товстенької територіальної громади, Нагірянської територіальної громади, Більче-Золотецько територіальної громади, Монастириської територіальної громади, Бучацької територіальної громади, Золотопотіцької територіальної громади,  Коропецької територіальної громади, Товстенської територіальної громади, Заліщицької територіальної громади  Чортківськиого району Тернопільської області у відповідності з Договором про надання послуг №1/19-21 від 09.11.2021р., укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» буде здійснювати погодження меж суміжних землекористувачів (землевласників) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землекористувачів (землевласників) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами розташування відповідних сільських рад.

2 грудня 2021 р.

09:00 –  Заводська територіальна громада