Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста Відділу освіти, культури молоді та спорту.

Дата: 05.11.2021 15:59

Золотопотіцька селищна рада

Бучацького району Тернопільської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від   05 листопада  2021  року                                                 № 223 - К

Про оголошення конкурсу
на заміщення вакантної посади

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування вУкраїні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про державну службу», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» зі змінами та доповненнями:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста Відділу освіти, культури молоді та спорту.
  2. Затвердити вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади згідно з додатком №1.
  3. Повідомлення про оголошення конкурсу (додаток №2) опублікувати на офіційному сайті Золотопотіцької селищної ради.
  4. Провести іспит згідно  Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи Золотопотіцької селищної ради , затверджений  розпорядженням селищного голови.
  5. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень провідного спеціаліста Відділу освіти, культури, молоді та спорту (додаток 3).
  6. Провідному спеціалісту ( кадровику ) сектору з правової роботи і кадрових питань ГОЛОВЕЦЬКІЙ Зої Борисівні забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів .
  7. Затвердити склад конкурсної комісії (додаток №4)
  8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря селищної ради Дем’янчук У.Т.

Селищний голова                                              Михайло ПРОКІПЧУК

до розпорядження селищного голови №223 - К від 05.11.2021 р.

Кваліфікаційні вимоги

до кандидатів на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста Відділу освіти, культури, молоді і спорту Золотопотіцької селищної ради

1. Громадянство  України.
  2. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування .
  3. Без вимог до стажу роботи.
  4. Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про  службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових актів, що стосуються роботи в органах місцевого самоврядування.
  5.  Вільне володіння державною мовою.
  6. Володіння основами діловодства , навиками роботи на комп’ютері з відповідним програмним забезпеченням.
  7. Вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

1. Досягли установленого законодавством граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.
  2. Визнані в установленому порядку недієздатними;
  3. Мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади в органах місцевого самоврядування.
  4. Відповідно до закону позбавлені права займати посади в органах державної влади або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку.
  5. У разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі особам, які є близькими родичами чи свояками;
  6. В інших випадках, установлених законами.

Особа , яка виявила бажання брати участь у конкурсі, може подавати додаткові  документи стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інше).

до розпорядження № 223- К від 05.11.2021 р

Золотопотіцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста Відділу освіти, культури, молоді і спорту Золотопотіцької селищної ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Золотопотіцької селищної ради та її виконавчих органів такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій заявник вказує, що він ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня засвідчені нотаріально;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», шляхом заповнення на офіційному веб.- сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (  nazk. gov. ua).
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Особи, які працюють в Золотопотіцькій селищній раді та її виконавчих органах і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів .

Для довідок та подання документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади звертатися в Золотопотіцьку селищну раду за адресою : вул..Д. Галицького , 107 , смт.Золотий Потік  Чортківського району Тернопільської області, 48451 тел..(03544) 3-10-42