Програми по отриманню кредитів для військовослужбовців та учасників АТО

Дата: 11.10.2021 14:41

Міністерство соціальної політики України

Державна служба зайнятості

(Центральний апарат)

Тернопільський обласний центр зайнятості

Бучацька районна філія

вул. Міцкевича, 2, м. Бучач, Тернопільська обл., 48400 ,тел./факс 2-17-84

Е – mail: bucha_tr@dcz.gov.ua     Код  ЄДРПОУ  42173696

______________№______________на  №____________________________________________

Тернопільський ОЦЗ

Відділ інформаційної

роботи

Інформація для заповнення ВЕБ-сторінки

по Бучацькому РЦЗ

Новини

8 жовтня 2021 року в приміщенні Бучацької районної філії проведено семінар для військовослужбовців та учасників АТО із залученням  соціальних партнерів- керуючого відділенням Ощадного банку в м.Бучачі Олега Крамара.

Учасники семінару мали можливість почути про широке коло допомоги у вирішенні питань, що пов’язані  із процедурою отримання кредитування за різними напрямками:

• теплі кредити,
  • кредити для бізнесу,
  • кредити на житло під фіксовані відсотки.

Олег Крамар детально розповів присутнім про сучасний програмний комплекс ”Ощад24/7“, який дає змогу контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції, не відвідуючи відділення банку, в любій частині світу де є доступ до мережі інтернет. Також присутні мали змогу отримати інформацію про сучасний сервіс mobile-банкінг та програмний комплекс web-банкінг. Спікер розповів про коди безпеки CVVта CVC, 3D Secure-технологію, та про заходи безпеки при розрахунках  в інтернеті, захист їхніх прав, застосування нормативів, законів, розпоряджень при бажанні придбання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, ведення будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд, індивідуального дачного будівництва.

Слухачі заходу вели жваву дискусію та  почерпнули для себе багато корисної інформації.

Директор                                                                                                                        О.М.Откидач

Вик Хабурська

тел.(03544)21784