Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Золотопотіцької селищної ради

Дата: 01.10.2021 15:28

Золотопотіцька селищна рада

Бучацького району Тернопільської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від   01 жовтня 2021  року                                                   № 184 - К

Про оголошення конкурсу
на заміщення  вакантної  посади

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про державну службу», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. №169 « Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців » зі змінами та доповненнями:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Золотопотіцької селищної ради. Затвердити  вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади згідно з додатком №1.
  2. Повідомлення про оголошення конкурсу (додаток №2) опублікувати на офіційному сайті Золотопотіцької селищної ради.
  3. Провести іспит згідно  Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи Золотопотіцької селищної ради , затверджений  розпорядженням селищного голови.
  4. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень  начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності.(додаток 3).
  5. Провідному спеціалісту (кадровику) відділу організаційної роботи, діловодства та контролю Головецькій З.Б. забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом, не менше, як 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.
  6. Затвердити склад конкурсної комісії (додаток №4)
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покладаю на секретаря селищної ради Дем’янчук Уляну Тарасівну.

Селищний голова                                                           Михайло ПРОКІПЧУК

до розпорядження  селищного голови  №  184 - К  від 01.10.2021 р.

Кваліфікаційні вимоги

до кандидатів на заміщення вакантної посади начальника відділу

бухгалтерського обліку та звітності

1.  Громадянство  України.

1. Вища освіта не нижче ступеня магістра  відповідного професійного спрямування.
  2. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
  3. Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про  службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових актів, що стосуються роботи в органах місцевого самоврядування.
  4. Вільне володіння державною мовою.
  5. Володіння основами діловодства , навиками роботи на комп’ютері з відповідним програмним забезпеченням.
  6. Вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

1. Досягли установленого законодавством граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.
    2. Визнані в установленому порядку недієздатними.
    3. Мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади в органах місцевого самоврядування.
    4. Відповідно до закону позбавлені права займати посади в органах державної влади або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку.
    5. У разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі особам, які є близькими родичами чи свояками;
    6. В інших випадках, установлених законами.

Особа , яка виявила бажання брати участь у конкурсі, може подавати додаткові  документи стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інше).

до розпорядження № 184 - К від 01.10.2021 р

Золотопотіцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника  відділу бухгалтерського обліку та звітності

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Золотопотіцької селищної ради та її виконавчих органів такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій заявник вказує, що він ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • письмову заяву особи, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті Закону України « Про очищення влади », та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України « Про запобігання корупції », шляхом заповнення на офіційному веб – сайті  Національного агентства з питань запобігання корупції ( nazk.gov.ua);
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці ( у разі його наявності).

Особи, які працюють в Золотопотіцькій селищній раді та її виконавчих органах і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Для довідок та подання документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади звертатися в Золотопотіцьку селищну раду за адресою : вул..Д. Галицького , 107 , смт.Золотий Потік  Чортківського району Тернопільської області, 48451, тел. ( 03544) 3-10-42.