Гаряча лінія підтримки батьків після пологів

Дата: 01.10.2021 10:50

№ 1-243/21__

_30_ вересня 2021 року

Міському, селищному,сільськомуголові

Щодогарячоїлініїпідтримки

батьківпісляпологів

Шановнийголово!

Виконавча дирекція Асоціації міст України висловлює Вам свою повагу та вдячність за спрямування першочергових зусиль на подолання ризиків для життя і здоров’я громадян особливо в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З точки зору народження майбутніх здорових поколінь, покращання демографічної ситуації надзвичайно актуально постає питання стану здоров’я вагітних жінок, безпечність пологів, післяпологового періоду, здоров’я новонароджених дітей,догляду за новонародженими, особливо які народилися з низькою масою тіла.

Партнером АМУ - Громадською організацією підтримки вагітності та материнства «ЛАДА»започатковано проект «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» (далі - Проект). У рамках Проекту кожна родина з села, селища абоміста, яка маєновонародженудитину, можезателефонувати на телефон «Гарячалініяпідтримки батьків після пологів»й отримативідповіді на запитання в таких сферах:

- післяпологовевідновленняжінки(ендокринологія; гінекологія);

- психологія;

- догляд за немовлям;

- материнство і COVID-19

- грудневигодовування;

- сон немовляти;

- першідокументидитини та соціальнівиплатитощо.

Просимо розмістити інформацію про Проект на інформаційних ресурсах територіальної громади, в закладах охорони здоров’я та інших установах.

Задля підвищення уваги до активного, здорового та відповідального материнства та батьківства, створення кращих умов для розвитку новонароджених, поширення такої актуальної інформації сприятиме формуванню позитивного іміджу здорової територіального громади.

Це дасть можливість Вам як очільнику територіальної громади, за сприяння АМУ, не тільки привернути увагу до материнства та батьківства, а й сприяти покращанню демографічної ситуації на території територіальної громади.

Для отримання буклету у паперовому вигляді контактна особа:Марина Марченко, голова ГО Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада», телефон: +38-050-0638861161,електронна адреса:mmgolada@gmail.com.

Додаток: інформація про Проект «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів»;

буклет

З повагою

Виконавчий директор Асоціації                                                                        О. В. Слобожан

про Проект «Гарячалініяпідтримкибатьківпісляпологів»

0 800 500 313

Кожна родина в Україніможезателефонувати й отримативідповіді на своїзапитання в таких сферах:

- післяпологовевідновленняжінки(ендокринологія; гінекологія);

- психологія;

- догляд за немовлям;

- материнство і COVID-19

- грудневигодовування;

- сон немовляти;

- першідокументидитини та соціальнівиплати.

Метою проєкту є створенняможливостіотримання

- безконтактної,

- безпечної,

- безкоштовної

підтримки й допомоги для батьків після пологів, щоб забезпечити здорове, активне материнство й батьківство.

Гаряча лінія підтримки батьків після пологів розрахована на обох батьків та інших родичів, які піклуються про жінку та дитину в післяпологовий період. Також, на Гарячулініюможутьзателефонувати й майбутні батьки та матері, щобдізнатися наперед про післяпологовийперіод.

Проект “Гаряча лінія підтримки батьків після пологів” розробила та реалізовує ГО Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада», проєкт підтримано в межах конкурсу “Швидка необхідна підтримка” у рамках проекту «Європейський Союз для сталості громадського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дзвоніть за номером — 0 800 500 313.

Лініяпрацює з понеділка по п’ятницю, з 9.00 19.00, та в суботу, з 9.00 16.00.

Сайт ГО Клуб підтримки вагітності

та материнства «Лада»- https://golada.org

У соціальних мережах                                        -  https://www.facebook.com/GOkpvmLada

Телеграм-бот підтримкимамипісляпологів - https://t.me/GO_LadaBot