ЗОЛОТОПОТІЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Тернопільська область, Чортківський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОТОКОЛ №2 засідання  конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства ЦПМСД

Дата: 24.03.2021 20:31
Кількість переглядів: 479

ПРОТОКОЛ №2

засідання  конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради

смт.Золотий Потік                                                                      18.03.2021р.

Початок проведення засідання конкурсної комісії: о 13годині 00 хвилин.

Закінчення засідання конкурсної комісії: о 14 годині 00 хвилин.

 

Присутні:

Конкурсна комісія у складі (7 чол.)

 

Голова конкурсної комісії: Дем’янчук Уляна Тарасівна ;

 

Члени конкурсної комісії: Понтус Василь Андрійович, Навроцький Микола Григорович; Довбенко Ольга Іванівна; Томашев Юрій Петрович, Кушик Михайло Іванович.

 

Секретар конкурсної  комісії: Чорна Ліля Володимирівна .

Відсутні: Юзьків Василь Петрович.

 

Голова конкурсної комісії Дем’янчук У. Т. запропонувала порядок денний засідання  конкурсної комісії.

     

  До порядку денного включено такі питання:

 

  • Про розгляд заяв претендентів і доданих до них документів щодо відповідності установленим вимогам та допуск претендентів на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради до конкурсу або відхилення їх кандидатур.

 

  • Про визначення дати проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу  на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради встановленим вимогам.

 

  • Про оприлюднення інформації про рішення другого засідання конкурсної комісії, а також дату проведення наступного засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради .

Проведено голосування.

Голосували : «за» - одноголосно.

Комісія перейшла до розгляду питань порядку денного.

1. Про розгляд заяв претендентів і доданих до них документів щодо відповідності установленим вимогам та допуск претендентів на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради до конкурсу або відхилення їх кандидатур.

 

СЛУХАЛИ: Дем’янчук У. Т., голову конкурсної комісії, яка повідомила, що відповідно до пункту 28 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» для участі в конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк документи та надається їх перелік. Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

       Дем’янчук У. Т. зазначила, що   для участі в конкурсі на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради надійшли документи від двох   претендентів – Олійник Наталії Олексіївни, Крижановського Ярослава Романовича .

Комісія приступила до розгляду документів.

 Для участі в конкурсі Олійник Наталія Олексіївна  надала наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі від 16.03.2021 р;

- копію пасторта громадянина України;

- автобіографію;

- копію диплома бакалавра (закінчила в 2008 році Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету за спеціальністю «Правознавство» і здобула кваліфікацію юриста;

- копію диплома бакалавра (закінчила у 2011 році Приватне акціонерне товариство «Вищий навчальний Заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»»

    В наданих документах Олійник Н.О. відсутнє підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

   Також відсутнє підтвердження спеціалізації «Організація і управління охороною здоров’я», відсутня і автобіографія, відповідно кваліфікаційних вимог Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, ВИПУСК 78 Охорона здоров’я ( Наказ МОЗ України №117 від 29.03.2002р). А також немає:

- копії трудової книжки;

- згоди на обробку персональних даних;

-довідки МВС про відсутність судимості;

-медичних довідок від лікаря нарколога та лікаря психіатра про те, що Олійник Н.О. на обліку в наркологічному та психіатричному кабінеті  не перебуває (не за встановленою формою, затвердженою МОЗ)

- попередження стосовно встановлених Законом України "Про запобігання корупції" вимог та обмежень;

- заяви про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

- конкурсної пропозиції в паперовій та електронній формі.

 

ВИСТУПИЛИ: Чорна Л.В., секретар комісії, яка запропонувала відхилити кандидатуру Олійник Н.О. від участі в конкурсі  на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради у зв’язку із невідповідністю наданих претендентом документів установленим вимогам.

 

Голосували: «за» - 7 , «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: 1. Визнати факт невідповідності поданого пакету документів претендента  на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради Олійник Н.О. нормам чинного законодавства, а саме п.28 і п.31 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я», Кваліфікаційним вимогам Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, ВИПУСК 78 Охорона здоров’я ( Наказу МОЗ України №117 від 29.03.2002р) .

2. Відхилити кандидатуру Олійник Н.О. від участі в конкурсі на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради, відповідно до п.31 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я».

Комісія приступила до розгляду документів Крижановського Ярослава Романовича.

Для участі в конкурсі Крижановський Я.Р. надав такі документи:

- заяву про участь у конкурсі від 17.03.2021 р;

- копію паспорта громадянинаУкраїни;

- біографічну довідку (резюме);

- автобіографію;

- копію диплома спеціаліста (закінчив в 2008р. році Вищий державний навчальний заклад України - ІФДМА за спеціальністю «Стоматологія» та кваліфікацією «лікар-стоматолог»;

- посвідчення №9 від 22.03.2017 року про присвоєння кваліфікаційної категорії зі спеціальності Стоматологія - перша категорія;

- копію трудової книжки;

- згоду на обробку персональних даних;

- довідку МВС про відсутність судимості;

- медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів серія 2ААМ №250613 від 02.03.2021 р.;

- сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду серія РРТ # 749529 від 02.03.2023року;

- попередження стосовно встановлених Законом України Про запобігання корупції» вимог та обмежень;

- заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

- конкурсну пропозицію в паперовій та електронній формі;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий 2020 рік.

- підтвердження проходження спеціалізації  «Організація і управління охороною здоров’я»,   Документи Крижановського Ярослава Романовича  надані згідно переліку зазначеному в оголошенні та   відповідають кваліфікаційним вимогам Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, ВИПУСК 78 Охорона здоров”я ( Наказ МОЗ України №117 від 29.03.2002р).

ВИСТУПИЛИ: Кушик М.І. , член комісії, який запропонув допустити до участі у конкурсі кандидатуру Крижановського Ярослава Романовича  на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради у зв’язку із відповідністю наданих претендентом документів установленим вимогам.

Голосували: «за» - 7, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: 1.Визнати факт відповідності поданого пакету документів претендента  на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради Крижановського  Я.Р. нормам чинного законодавства, а саме п.28 і п.31 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я», Кваліфікаційним вимогам Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, ВИПУСК 78 Охорона здоровя ( Наказу МОЗ України №117 від 29.03.2002р) .

2. Допустити кандидатуру Крижановського  Я.Р., до участі в конкурсі на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради, відповідно до п.28 і п.31 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я».

  • Про оприлюднення інформації про рішення другого засідання конкурсної комісії, а також дату проведення наступного засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради .

СЛУХАЛИ: Дем’янчук У. Т., голову конкурсної комісії, яка повідомила, що конкурсною комісією прийнято вмотивоване рішення про відхилення кандидатури Олійник Н.О. у зв’язку з не відповідності поданого пакету документів претендентів  на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради  нормам чинного законодавства, а саме п.28 і п.31 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я», Кваліфікаційним вимогам Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, ВИПУСК 78 Охорона здоров”я ( Наказу МОЗ України №117 від 29.03.2002р) .

Допустити кандидатуру Крижановського  Я.Р., до участі в конкурсі на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради, відповідно до п.28 і п.31 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я».

Дату конкурсу призначити на 23.03.2021року о 14.00.

Голосували: «за» - 7, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: Допустити кандидатуру Крижановського  Я.Р., до участі в конкурсі на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради.

Дату конкурсу призначити на 23.03.2021року.

 

ВИСТУПИВ: Навроцький М.Г. , який запропонував оприлюднити на офіційному     веб- сайті Золотопотіцької  селищної ради протокол другого засідання конкурсної комісії , а також дату     проведення  наступного  засідання  конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних  пропозицій учасників конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу  на  зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької  селищної ради встановленим вимогам  та інформацію про рішення конкурсної комісії згідно чинного законодавства.

Голосували: «за» - 7, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: доручити секретарю конкурсної комісії                          Чорній Л.В. оприлюднити на офіційному веб-сайті Золотопотіцької селищної ради протокол другого засідання конкурсної комісії та інформацію про рішення конкурсної комісії, а також дату провдння конкурсу - 23.03.2021р.

       Зазначені оприлюднення здійснити відповідно до вимог п.23 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № І094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони  здоров’я».

 

Голова конкурсної комісії                            Дем’янчук У .Т.

Секретар конкурсної комісії                         Чорна Л.В.

                      

 

Члени конкурсної комісії:                            

Понтус В.А.

Навроцький М.Г.

Довбенко О.І.

Кушик М.І

Томашев Ю.П.

                                         

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь