Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Дата: 16.03.2021 12:42

Золотопотіцька селищна рада     повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території забудови земельної ділянки  площею  0,4508 га для  будівництва      житлового будинку та господарських споруд,  що знаходиться на території Золотопотіцької селищної ради, в с. Стінка,  вулиця Заглибока

Основні техніко-економічні показники

Площа в межах  ДПТ – 0,4508 га

кількість ділянок — 1.

Підстава розроблення:    рішення сорокової сесії сьомого скликання  Стінківської сільської  ради від 23 жовтня  2020 року №986

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні Золотопотіцької  селищної ради  ради   до 17.04.2021 року.

Замовник детального плану території  - виконавчий комітет Стінківської сільської ради

Розробник –   ФОП Суп І.Б.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості –  начальник відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Лесюк І.С.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Золотопотіцьку селищну раду  у письмовому вигляді з 17.03.2021 року по  17.04.2021 року за адресою:  Тернопільська область, Бучацький район, смт. Золотий Потік, вул. Д. Галицького,154   (приміщення селищної ради) (тел.0967868679).