Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства ПМСД

Дата: 10.02.2021 20:55

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Оголошується проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади  директора  комунального некомерційного підприємства «Золотопотіцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької селищної ради Чортківського  району Тернопільської області.

Правові підстави проведення конкурсу:  конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 (далі – Порядок) на виконання п.10 рішення сесії Золотопотіцької селищної ради Чортківського району Тернопільської області від 28.01.2021 № 169 «Про створення  комунального некомерційного підприємства «Золотопотіцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотоптіцької  селищної ради Чортківського району Тернопільської області».

Назва підприємства: комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотопотіцької селищної ради Чортківського району Тернопільської області (скорочена назва КНП «Золотопотіцький центр ПМСД» Золотопотіцької селищної ради).

Основні напрямки діяльності підприємства: надання первинної та інших видів медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

Структура підприємства:

Адміністративно-управлінський відділ.

Допоміжні підрозділи, у тому числі господарчі.

Лікувально-профілактичні підрозділи.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 10 лютого 2021 року по 10 березня 2021 року включно за адресою: 48451, Тернопільська область, Чортківський район, смт. Золотий Потік, вул.. Д. Галицького, буд. 107

Телефон та адреса електронної пошти для довідок: (03544) 31042  zpotiksrada@ukr.net

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк  документи :

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних  згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком;

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендентів: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров'я».

Стаж роботи за основною спеціальністю - не менше 5 років, досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.

Умови оплати праці керівника закладу:

За виконання обов’язків Керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених:

посадового окладу, визначеного за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки;

підвищень посадового окладу (за наявність кваліфікаційної категорії, за роботу у шкідливих та важких умовах);

надбавок (за вислугу років, високі досягнення у праці, почесне звання тощо);

доплат (за науковий ступінь тощо);

премії, розміри якої залежать від особистого внеску в загальні результати роботи закладу та яка встановлюється відповідно до положення про преміювання;

матеріальної допомоги, у тому числі на оздоровлення, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання.

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформацію про дату та місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентів додатково.