Конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Золотопотіцької територіальної громади

Дата: 07.02.2021 23:49

Оголошення

Виконавчий комітет Золотопотіцької селищної ради оголошує проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Золотопотіцької територіальної громади, відповідно до рішення виконавчого комітету Золотопотіцької селищної ради № 06 від 22 січня 2021 року

Конкурсні пропозиції подаються до 10 березня 2021 року до 14.00 год. за адресою: 48451, Тернопільська область, Чортківський район, смт. Золотий Потік, вул. Данила Галицького, 107 ; е-mail: zpotiksrada@ukr.net (формат pdf) Контактна особа: Дручок Галина Іванівна – секретар конкурсної комісії, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету. тел. 3-10-42.

Для отримання конкурсної документації учасникам конкурсу необхідно подати контактній особі заяву на участь у конкурсі встановленого зразка:

ЗРАЗОК

Голові конкурсної комісії

__________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

__________________________________

(посада, назва підприємства, прізвище, ім’я, по-батькові учасника конкурсу)

ЗАЯВА

на участь у конкурсі з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Золотопотіцької територіальної громади

Просимо допустити до участі в конкурсі з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Золотопотіцької територіальної громади .

Додатки.

___________              _____________                     ___________________________

(дата)                             (підпис)                                        (ініціали, прізвище)

Конкурсну документацію можна отримати тільки після подання заяви на участь у конкурсі.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. Наявність в учасника конкурсу спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що створюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території населених пунктів Золотопотіцької територіальної громади. Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

2. Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів – не менше двох років.

4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

Вимоги до конкурсних пропозицій:

1. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

2. Конкурсна пропозиція друкується та підписується учасником або особою уповноваженою на право підпису від імені учасника, повноваження цієї особи зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки (за її наявності) учасника та підпис уповноваженої особи. Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи, що підписує пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до організатора конкурсу та підписаних відповідним чином, несе учасник.

3. Конкурсна пропозиція повинна бути прошита, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

4. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції складаються українською мовою.