Бучацький район, Тернопільська область

ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ЖИТЕЛІВ ЗОЛОТОГО ПОТОКУ

5 червня 2016 року о 15.00 год. в приміщенні Будинку культури

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт голови Золотопотіцької селищної ради про виконану роботу за 6 місяців.
  2. Розгляд заяв Зеленюка Богдана Федоровича, Паращук Тетяни Михайлівни про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки площею 0,06 га розташованої в центрі селища (навпроти селищної ради) для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Розгляд заяви Мельничук Галини Василівни про виділення їй земельної ділянки в центрі селища(навпроти селищної ради) для встановлення пересувної кав’ярні.
  4. Розгляд заяви Дручок Галини Іванівни про виділення земельної ділянки в центрі селища (навпроти селищної ради) для встановлення Пам’ятника Героям Небесної Сотні та Героям АТО.
  5. Розгляд заяви Кузь Людмили Богданівни про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки площею 0,15 га по вул. Д.Галицького (поблизу восьмиквартирного будинку № 126) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.

Про проведення

ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ЖИТЕЛІВ СЕЛА

СКОМОРОХИ

12 червня 2016 року о 13.00 год. в приміщенні

Будинку культури

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Питання оренди земельної ділянки для БучачРайСТ, що знаходиться в центрі села, яку орендує підприємець Тимошів А. І .
  2. Питання благоустрою території населеного пункту.
  3. Різне.

АДМІНІСТРАЦІЯ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ