Бучацький район, Тернопільська область

Конкурс посад

Золотопотіцька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад спеціаліста-юриста та спеціаліста-землевпорядника І категорії. Бажаючі взяти  участь у конкурсі подають на ім'я голови конкурсної комісії селищної ради заяву, до якої додають особову картку (ф.П-2 ДС) з додатками, копії документів про освіту. відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї,копію 1,2,11 сторінок паспорта, 2 фотографії розміром 4х6 см.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за фахом, стаж роботи не менше 3 років, знання державної мови, досконале володіння комп'ютером.

Документи подати до 15 лютого 2016 року за адресою:48451. вул.Д.Галицького, 107. смт.Золотий Потік, Золотопотіцька селищна рада ( голові кокурсної комісії), телефон 3-10-31, e-mail:zpotiksrada@ukr.net

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати надається кадровою службою,телефон 3-10-31

Конкурсна комісія