Свої пропозиції щодо визначення мети, стратегічних цілей та завдань націлених на їх реалізацію Ви можете висловити, заповнивши електронну анкету

Дата: 05.10.2017 15:13

Шановні мешканці громади,

Представляємо на Ваш розгляд та обговорення плани та прагнення громади стосовно розвитку освіти в нашій громаді. Сформована у квітні робоча група зібрала данні та провела внутрішній і зовнішній моніторинг стану системи освіти. На підставі отриманих  результатів було визначено місію, стратегічні та операційні цілі, завдання необхідні для їх реалізації.

Свої пропозиції щодо визначення мети, стратегічних цілей  та завдань націлених на їх реалізацію Ви можете висловити, заповнивши електронну анкету, розміщену за адресою:

Місія, головна мета, Золотопотіцької ОТГ визначена в стратегії розвитку освіти полягає в створенні сприятливих умов та ефективних інструменти для розвитку шкіл та освітніх закладів та приведення освітніх можливостей у відповідність до потреб громади.

Для її реалізації визначені такі стратегічні цілі:

• 1 Підвищення якості освіти
  • 2 Підвищення ефективності надання освітніх послуг
  • 3. Підвищення доступності до високоякісних освітніх послуг, що відповідають вимогам ринку праці

В рамках кожної із стратегічних цілей визначено операційні цілі, які покликані забезпечити їх реалізацію.

Перша стратегічна ціль – Підвищення якості освіти, об’єднує такі операційні цілі:

1. Забезпечення учнів необхідними підручниками та технологіями
  2. Підвищення кваліфікації вчителів
  3. Мотивація учнів до підвищення результатів навчання
  4. Забезпечення рівного доступу до повнопрограмних шкільних занять та позашкільної освіти.
  5. Формування інформаційної системи для визначення потреб та реалізації послуг

Друга стратегічна ціль – Підвищення ефективності надання освітніх послуг, об’єднала такі операційні цілі:

1.  Створення шкільної мережі, що відповідає демографічній ситуації
  2.  Створення системи НВК
  3.  Раціоналізація витрат на утримання закладів освіти)

Третя стратегічна ціль – Підвищення доступності до високоякісних освітніх послуг, що відповідають вимогам ринку праці. ЇЇ досягнення передбачає реалізацію наступних операційних цілей:

1. Організації різних форм позашкільної освіти для дітей, молоді та дорослих мешканців громади
  2. Організації заходів для розвитку самоорганізації населення в цілях сприяння розвитку співпраці учасників навчально виховного процесу
  3. Обмін досвідом на регіональному та міжнародному рівнях

Детальніше про причини, які лягли в основу операційних та стратегічних цілей, та завданнями, які необхідно виконати для їх реалізації Ви можете ознайомитися у доданому файлі та у розділі освіта. Заохочуємо Вас вносити власні пропозиції та висловити власну думку, заповнивши електронну анкету, розміщену за адресою:

Також ви можете вносити пропозиції з дотриманням формату та  рекомендацій зазначених у розділі «Освіта»