Створення Громадської ради

Дата: 15.01.2018 14:14

Золотопотіцька селищна рада оголошує про початок створення Громадської ради.

До складу Громадської ради можуть бути обрані мешканці громади, представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих  спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій  роботодавців  та  їх  об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території ОТГ.

Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати Ради ОТГ.

Протягом 20 календарних днів з моменту опублікування відповідного оголошення про початок створення Громадської ради претенденти заповнюють форму встановленого зразка, а також наступний перелік документів:

- Коротку біографічну довідку (до 1000 знаків), яка містить дані щодо: року народження, освіти, (назви громадської або іншої організації (ініціативи) чи установи, яку представляє особа), фотографію претендента, відомості про особисті здобутки у відповідній галузі, контакти, відомості щодо судимості тощо.

- Мотиваційний лист (до 1000 знаків). У мотиваційному листі кандидат вказує особистий досвід, знання та навички у відповідній сфері, а також плановану діяльність у рамках Громадської ради.

Лист громадської або іншої організації, статутна діяльність якої пов’язана зі сферою діяльності відповідного управління, про делегування або підтримку кандидата. У листі також вказуються проекти (заходи), які здійснила громадська організація у відповідній сфері діяльності за попередній рік.

Претенденти, які не подали зазначений пакет документів, або подали його не у повному обсязі, до участі у першому засіданні не допускаються.

Одна організація може делегувати до складу Громадської ради  не більше двох претендентів.

При виникненні додаткових запитань звертайтеся за тел. 3-10-31