Перше засідання Громадської ради

Дата: 19.02.2018 12:04

16 лютого 2018 року в приміщенні селищної ради відбулося перше засідання Громадської ради.

Порядок денний:

1. Про організаційні питання діяльності Громадської ради
  2. Обговорення проекту «Стратегії розвитку Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки»
  3. Підсумки проведення голосування «Гідний громадянин Золотопотіцької  громади»

1. Слухали селищного голову Р. Р. Кушика:

З метою забезпечення прав членів територіальної громади Золотопотіцької селищної ради на участь у самоврядуванні, наданні консультативної допомоги у розробці проектів нормативних документів, забезпечення прозорості у діяльності виконавчого комітету, керуючись ст.ст. 34, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада затвердила Типове положення про Громадську раду Золотопотіцької селищної ради.

З 15 січня протягом 20 календарних днів жителі нашої громади мали можливість подати свої заяви на членство у громадській раді.

Подано 11 заяв:

Вуїв Володимир Іванович

Кульчицька Таїса Володимирівна

Джердж Наталія Іванівна

Сенів Тарас Ігорович

Сербенський Костянтин Любомирович

Дручок Катерина Романівна

Джердж Володимир Васильович

Непіп Ігор Йосипович

Мельничук Галина Василівна

Зависляк Володимир Павлович

Лебухорський Роман Романович.

Претенденти подали усі необхідні документи в повному обсязі.

Пропоную обрати голову і заступника голови Громадської ради.

Зависляк В. П. запропонував кандидатуру Непіпа Ігоря на голову Ради, Дручок Катерини на заступника голови Громадської ради.

Голосували: одноголосно.

Вирішили:

1.Обрати головою Громадської ради – Непіпа Ігоря Йосиповича та заступником голови  – Дручок Катерину Романівну.

2.Затвердити розпорядженням селищного голови персональний склад Громадської ради.

1. Слухали Панчук Н., відповідальну за громадське обговорення проекту «Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки»:

До присутніх доведено основні тези проекту, бачення громади, стратегічні та оперативні цілі.

Відбулося обговорення пропозицій, виділення основних завдань, які першочергово потрібно реалізувати у 2018 році.

1. Голова разом із заступником Громадської ради підрахували результати голосування «Гідний громадянин Золотопотіцької  громади».

3 місце – Горин Григорій Миколайович;

2 місце – Григоришин Іван Іванович;

1 місце – Кушик Ростислав Рафаїлович.

Дручок К. Р. запропонувала наступне засідання Громадської ради провести у березні 2018 року. Підготувати План благоустрою міського парку на весняний період.