Бучацький район, Тернопільська область

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ ОТГ

Шановні жителі Золотопотіцької громади!!!

Від усього серця вітаю Вас із довгоочікуваними і світлими святами — Новим Роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-й рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний ріст і життєвий досвід.

Новий рік - це свято-рубіж, коли ми підбиваємо підсумки минулого року і ставимо цілі на наступний. Нехай же в наступному році Новий рік буде ще щасливішим, ніж у цьому, а мрії стануть дійсністю, нехай любов огорне ніжним покривалом, а удача посміхнеться теплою материнською усмішкою!

Коли Різдвяна ніч блисне зірками, нехай омріяне і найдобріше ваше бажання здійсниться. Нехай майбутнє принесе розуміння сенсу буття та усвідомлення власного щастя! Нехай минуле приходить лише світлими спогадами, а справжнє залишається радісним і успішним.

Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші найдобріші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Хай завжди з Вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найщирішими побажаннями

Золотопотіцький  селищний голова

Ростислав Рафаїлович Кушик